Üye Listesi

1-ÖZLEM KURDAL(Ziraat Fakültesi)

2-MERTER ORAL(Ziraat Fakültesi)

3-ONUR HARUN KAMIŞ(Ziraat Fakültesi)

4-HÜSEYİN SERHAT DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

5-ONUR BOLCAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

6-LATİF GÜLTEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

7-BÜŞRA KURT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

8-NURCAN OCAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

9-ELİF DOST(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

10-EDA YAPAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

11-EBRU DİNÇ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

12-SEMANUR DEMİREL(Tıp Fakültesi)

13-MELİKE DOĞAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

14-RECEP DENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

15-NURŞEN GÖKAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

16-EMRE YILMAZ(Tıp Fakültesi)

17-KÜBRA AKSOY(Sağlık Yüksekokulu)

18-MEHTAP AKBULUT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

19-AYŞENUR KARACAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

20-KÜBRA ÇAKIR(Sağlık Yüksekokulu)

21-RÜVEYDA SAĞLAM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

22-GAMZE ALICI(Tıp Fakültesi)

23-ŞEYDA ÖZCAN(Sağlık Yüksekokulu)

24-ZENNUR ÇELİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

25-GAMZE KAVLAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

26-MEHMET SAİT KARAHAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

27-SEVCAN TOPAKTAŞ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

28-ASLIHAN ROBA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

29-GÜLİSTAN KARAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

30-Yaren Kulaç(Sağlık Yüksekokulu)

31-DİLAN SALĞIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

32-ŞEYMA AKKUŞ(Sağlık Yüksekokulu)

33-BEYDANUR NİZAM(Sağlık Bilimleri Enstitüsü)

34-BEYZA NUR EROĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

35-POLAT SİPER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

36-GÜFTE ÖZÇAVDAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

37-DİLARA ÖZGE ŞENCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

38-EMİNE KUŞKU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

39-AYŞEGÜL BAYDEMİR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

40-PELŞİN ARSLAN(Ziraat Fakültesi)

41-ŞİRİN GÜNDÜZ(Sağlık Yüksekokulu)

42-ELİF KALE(Sağlık Yüksekokulu)

43-HAVVA ALEYNA TAŞCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

44-ELİF NUR GÜLERYÜZ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

45-MÜNİRE TÜRKMEN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

46-ELİF BALTA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

47-PELİN REVAN(Veteriner Fakültesi)

48-MURAT AŞIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

49-TUĞÇE GÜMÜŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

50-HANDE TERZİOĞLU(Ziraat Fakültesi)

51-ZUHAL KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

52-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

53-ZEYNEP AKPINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

54-PINAR GÜNEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-MENEKŞE KALAYCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

56-NURHAYAT CEYLANER(Veteriner Fakültesi)

57-PINAR KAVRAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

58-ŞULE AYDIN(Ziraat Fakültesi)

59-FURKAN BİTİŞ(Veteriner Fakültesi)

60-VESİLE TOPRAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

61-ARİFE ADAK(Ziraat Fakültesi)

62-OZAN UNAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

63-BURAK ARSLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

64-DURMUŞ YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

65-FERİHA KARACA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

66-GÜRKAN SABANCI(Tıp Fakültesi)

67-CEYDA BOZKURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

68-TÜLİN DENİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

69-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-FAZİLET KESKİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

71-HALİT SÜRÜCÜ(Ziraat Fakültesi)

72-GÜLBAHAR ELALMIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

73-SÜMEYYE KARAKÖSE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

74-PENBE GÜL ARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

75-BÜŞRA AKOĞLU(Ziraat Fakültesi)

76-EYÜP KİLAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

77-CANISI SAĞLAM(Ziraat Fakültesi)

78-ESRA AKOĞUL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

79-SEYFULLAH FATİH YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

80-BAHAR AKDAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

81-KÜBRA ÇAKIR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

82-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

83-SEDANUR YAŞAR(Tıp Fakültesi)

84-İREM HARMANCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

85-İREM HARMANCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

86-SEMRA YALÇINKAYA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

87-İLAYDA TUNA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

88-DENİZ GÜVEN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

89-KADRİYE NUR ÇITLAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

90-MİHRİBAN KESİCİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

91-TUBA KÜÇÜKMİDİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

92-MERVE BARUT(Ziraat Fakültesi)

93-ERKAN MOLLA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

94-CANDAN KARAKAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

95-İLAYDA GÖKSİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

96-BEYZA KARAAĞAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

97-KÜBRA ÖZAYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

98-YAREN GİZEM KANBAL(Sağlık Yüksekokulu)

99-ROHAT DURDU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

100-NİHAL DEMİR(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

101-BEYTULLAH SARAÇ(Ziraat Fakültesi)

102-BEYTULLAH SARAÇ(Ziraat Fakültesi)

103-SELİN BUDAK(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

104-AYŞENUR ÇAMUR(Sağlık Yüksekokulu)

105-MUSTAFA CERAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

106-BUŞRA DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

107-OSMAN ORHUN KÖYBAŞI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

108-MERVE ŞENEL(Sağlık Yüksekokulu)

109-BOUSE CHILMI OGLOU(Tıp Fakültesi)

110-FATMA ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

111-YEŞİM DURAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

112-BAHAR BEYAZKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

113-HAKAN COŞKUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

114-MEHMET LATİF AYGÜL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

115-DİLARA ÖZKÖK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

116-ÖYKÜ ÖNAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

117-ASLI ELİF GÜLFEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

118-MUSTAFA ONUR GÜLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

119-FAYSAL AZİZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

120-ÇAĞRI ERSEÇ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

121-ARZU GÖKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

122-DÖNÜŞ NUR ERSOY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

123-MEDİNE TÜRKER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

124-HÜSEYİN YEKTA KAPLANSEREN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

125-ÖMER YAŞAR DELİBAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

126-SERKAN AYAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

127-İSMET MERT UÇKAN(Ziraat Fakültesi)

128-MERİT İNCEOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

129-TOLGA ÖZEREN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

130-İBRAHİM SONGUR(Ziraat Fakültesi)

131-EROL ÖLMEZ(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

132-BİRCAN ÇİTCİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

133-ELİF PARLAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

134-DİLARA ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

135-ŞEYMA PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

136-UMUT YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

137-AHMET GÖKHAN KARA(Ziraat Fakültesi)

138-MERYEM YAĞMUR ONAT(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

139-MEHMET ERASLAN(Veteriner Fakültesi)

140-HANDE ERKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

141-MELİKE GÜMÜŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

142-YUSUF CAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

143-ATA YÜCEL(Veteriner Fakültesi)

144-ERKUT AYDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

145-HALİL İBRAHİM KARTAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

146-SİNEM AYDIN GÜLCAN(Ziraat Fakültesi)

147-DOĞAN KAVASOĞLU(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

148-HÜSEYİN KELEŞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

149-HAKAN ERTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

150-BARIŞ UC(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

151-BURAK BORA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

152-MELİH KARSAVURANOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

153-ASLIHAN ACİBADEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

154-AZAT GÖRGİN(Tıp Fakültesi)

155-YUSUF DEMİR(Tıp Fakültesi)

156-EMRE KÜÇÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

157-HASAN ALİ MERCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

158-MEHMET EYİER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

159-ÖMER GÜLEÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

160-NİLAY ŞEN(Ziraat Fakültesi)

161-TOLGAHAN KARA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

162-ADİL ARICILAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

163-UMUT GÜLTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

164-KADİR ASLAN(Tıp Fakültesi)

165-İLYAS KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

166-OKTAY GÜNEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

167-CEMAL ERDEM POYRAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

168-RUKEN İZCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

169-HASAN BURSA(Ziraat Fakültesi)

170-ÖMER FARUK TÜRK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

171-TEOMAN DERE(Ziraat Fakültesi)

172-MERVE KARA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

173-HASAN BUDAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

174-ALİ FUAT EMEKLİ(Ziraat Fakültesi)

175-DUYGU YAVUZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

176-ELIF ISMAIL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

177-ŞERİFE BÜŞRA DAYAR(Tıp Fakültesi)

178-DURSUN BIÇAKCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

179-ŞUAYİP BAYRAM(Ziraat Fakültesi)

180-SAMET TANRIÖVER(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

181-FERAT ÇİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

182-KAMER İŞYAPAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

183-GİZEM EDA GÖKAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

184-BUKET BULUT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

185-BURÇİN DARICI(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

186-HAZEL SÖĞÜT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

187-SALİM ÇAKMAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

188-YADİGAR CEP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

189-HAKAN UĞURLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

190-CİHAN ÇEVİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

191-ÖZGE İDİGÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

192-ESİN ENNUR BAYSAL(Sağlık Yüksekokulu)

193-FATİH GORAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

194-ESİLE ALTUNBAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

195-YUNUS EMRE ÇEVİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

196-HAKAN ÇAKIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

197-TUĞBA YİĞİT(Ziraat Fakültesi)

198-HAMZA OKTAY(Tıp Fakültesi)

199-TUĞÇE KASAPOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

200-İPEK YÜRÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

201-AHMET MUTLU(Ziraat Fakültesi)

202-SEMİH TÜRKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

203-BERKAY CEYHAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

204-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

205-AYŞE BENGÜ SEVİNÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-AYŞE TUĞBA AKTA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

207-BÜŞRA KADEM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

208-MUSTAFA MEHMED ALİOSMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

209-BEHİYE AYTÜL SAYGIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

210-UMUT ALTAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

211-SERCAN NACİ ERYAVUZ(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

212-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

213-ATAKAN ARSLANTÜRK(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

214-HASAN RAHMİ BEDİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

215-BETÜL AKTOPRAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

216-CANSUGÜL KARADEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

217-EMİNE ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

218-ÖZGE ÇAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

219-RAHİM BATIKAN MAT(Ziraat Fakültesi)

220-AHMET HULUSİ TEPİR(Ziraat Fakültesi)

221-GAYGISIZ JUMAYEV(Ziraat Fakültesi)

222-KENAN CANPOLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

223-ÇAĞLA TULUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

224-HARUN BAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

225-CİHAN ÇİFTÇİ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

226-EYÜP ÇAKAR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

227-HAKKI KAYA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

228-EMRAH GÜÇLÜ(Malkara Meslek Yüksekokulu)

229-MERVE ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

230-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

231-ASLI KASAP(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

232-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

233-BURCU BIYIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

234-TUĞÇE DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

235-FURKAN OĞUZORHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

236-BÜŞRA DURA(Ziraat Fakültesi)

237-FURKAN UĞUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

238-SELAM GÜNDÜZALP(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

239-MURAT KÖMÜRCÜ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

240-YUSUF AVCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

241-ALİ TUNA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

242-HALİLİBRAHİM ARDAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

243-GUVANCH HANOV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

244-ALİ BULUT YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

245-NEZAKET SABIR(Tıp Fakültesi)

246-DENİZ DEMİR(Tıp Fakültesi)

247-FATİH MERT UYSAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

248-MERYEM ARSLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

249-ŞEVVAL ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

250-HİLMİ GÜRKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

251-AYŞE KILINÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

252-NURSİNEM AVCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

253-EDANUR AZTOPAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

254-AYŞE ÖZGE ALKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

255-BÜŞRA KARAGÖL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

256-AYKUT ERBAŞ(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

257-DEVRİM HÜLAKİ(Malkara Meslek Yüksekokulu)

258-HAKAN AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

259-MUSTAFA ÇETİNER(Ziraat Fakültesi)

260-MUHAMMED EMRULLAH OTUR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

261-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

262-CEMİL AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

263-EBRU IRMAK(Fen Bilimleri Enstitüsü)

264-ŞENOL KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

265-UMUT KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

266-SEZGİN KARAMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

267-ANIL KARDAŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

268-UTKUCAN BIYIKLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

269-SEDA RİŞVAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

270-RUKİYE AYDIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

271-MERAL DOĞAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

272-AYSU CAMUZCU(Sağlık Yüksekokulu)

273-KAAN TUNAHAN YAGAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

274-RÜMEYSA NUR DURAK(Sağlık Yüksekokulu)

275-ARZU ÖZABRAVCİ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

276-DOĞUKAN AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

277-ŞEBNEM HENDEN(Ziraat Fakültesi)

278-BÜŞRA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

279-MELEK GÜNGÖRMÜŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

280-YUSUF İSLAM ŞERMET(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

281-KEMALCAN UYGUNTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

282-DUYGU PAMUK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

283-HASAN BERK ÖZYURT(Fen Bilimleri Enstitüsü)

284-SERTAN KARAAĞAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

285-EMİN DENİZ(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

286-CAN ALBAYRAK(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

287-MELİKE YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

288-MUHAMMED ENES OLGUN(Tıp Fakültesi)

289-BÜŞRA YEŞİLYAPRAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

290-GİZEM ÇATALBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

291-MELİH ALİ KILIÇ(Tıp Fakültesi)

292-İSA KASİMOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

293-HASRET PEHLİVAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

294-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

295-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

296-İZEL GERCİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

297-EFKAN YILDIZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

298-FATİH EMİRHAN ATASEVEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

299-BETÜL GÜLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

300-ENESH GARLYYEVA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

301-ÖZEN NUR DİŞBUDAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

302-NURGÜL KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

303-SAMİ ARSLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

304-KÜBRA MURADİYE ATMACA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

305-MİHRAP TAŞSIN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

306-TURGAY DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

307-GÖRKEM TAŞÇI(Veteriner Fakültesi)

308-ŞEYMA UZUNAY(Sağlık Yüksekokulu)

309-YUNUS EMRE KAFTANCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

310-FERHAT KANTEMÜR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

311-BÜŞRA BÜYÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

312-SELÇUK EMRE TÜRKÖZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

313-DENİZ AKÇADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

314-MERVE ORUÇ(Ziraat Fakültesi)

315-SERAP KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

316-MUSTAFA KAAN ÖZKILIÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

317-FATMA TURGUT(Ziraat Fakültesi)

318-FURKAN ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

319-KÜRŞAD ALPARSLAN KANDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

320-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

321-MERVE ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

322-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

323-DAMLA VAREL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

324-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

325-YAREN TAŞCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

326-AYLA SERTKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

327-TUĞÇE BADAK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

328-SERAY VESİLE GÜL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

329-BURAK TALHA POYRAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

330-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

331-MELİH EREN USLUCAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

332-AYKUT ÖZEN ŞELTE(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

333-ŞEYMA BARAN(Tıp Fakültesi)

334-TUBA KIZGINDERE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

335-BERKANT ERDOĞAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

336-ÜMİT MANDUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

337-MEVLÜDE EKİZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

338-DİYAP SERİN(Tıp Fakültesi)

339-ŞAHİN KAPLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

340-YUSUF TOPTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

341-NURULLAH GÜNEŞ(Veteriner Fakültesi)

342-ZÜBEYİR FURKAN SÖNMEZ(Sağlık Yüksekokulu)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:610