1-ABDULLAH ELÇEK(Tıp Fakültesi)
2-ABDULMELİK GÜLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
3-AJDA ÇELİK(Sağlık Yüksekokulu)
4-ALEYNA GÜNEY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
5-ALİCAN KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
6-ALİ RIZA YILDIRIM(Tıp Fakültesi)
7-ALTAY POYRAZ YILDIZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
8-ARJİN AZAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
9-ASLI GASTAK(Ziraat Fakültesi)
10-ASLI KONUK(Tıp Fakültesi)
11-ASLI YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
12-ASLI ELİF GÜLFEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
13-ASLI GÜL TURAN(Sağlık Yüksekokulu)
14-ASLIHAN ÖZKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
15-ATAKAN HAVUÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
16-AYLİNNUR ERCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
17-AYŞE BENGÜ SEVİNÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
18-AYŞEGÜL DİRİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
19-AYŞEN KANBUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
20-BAHAR KUZU(Ziraat Fakültesi)
21-BAHAR YILDIZ(Veteriner Fakültesi)
22-BARAN TAŞCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
23-BAŞAK ALTMIŞKARA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
24-BERK AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
25-BERK ÖZAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
26-BERK YAVAŞER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
27-BERKAY MEYDANCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
28-BERKEHAN OLĞUN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
29-BERKEHAN YANKIN(Veteriner Fakültesi)
30-BERNA EŞKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
31-BERTAN MERCAN(Tıp Fakültesi)
32-BETÜL FATMA ESER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
33-BEYZANUR DİLLİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
34-BEYZA NUR EĞRİ(Sağlık Yüksekokulu)
35-BİRAN CANENGİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
36-BİRSEN ÇİFTÇİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
37-BURAK SAYIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
38-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
39-BÜŞRA DURSUN(Sağlık Yüksekokulu)
40-BÜŞRA KADEM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
41-CAN DENİZ TUNCAELLİ(Malkara Meslek Yüksekokulu)
42-CANSU LAÇİN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
43-CEMAL GÜLAP(Sosyal Bilimler Enstitüsü)
44-CEM BERKAY ÇALIŞKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
45-CENGİZ ARKAN(Sağlık Yüksekokulu)
46-CEYDA BOZKURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
47-CEYLAN GÖNENÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
48-CİHANGİR EKİCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
49-ÇAĞATAY BAYDAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
50-ÇAĞLA MUTLU(Sağlık Yüksekokulu)
51-ÇAĞLA TEZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
52-DENİZ CEYLAN(Ziraat Fakültesi)
53-DENİZ KAÇAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
54-DİLARA ÖRKEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
55-DİLARA YİĞİT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
56-DORUK KONAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
57-DUYGU CAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
58-DUYGU ÖZBEBEK(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
59-DUYGU YENİÇERİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
60-EBRAR DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
61-EBRU BUSE TOĞUÇ(Sağlık Yüksekokulu)
62-ECEMNUR NİŞANCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
63-EDA ERHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
64-EDANUR İYCİ(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
65-ELİF AKKUŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
66-ELİF DOST(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
67-ELİF SUDE ŞEYHUN(Sağlık Yüksekokulu)
68-ELVIN HAJIYEV(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
69-EMİR CAN AÇIKGÖZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
70-EMİRHAN İSLAM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
71-EMRE BAYINDIR(Ziraat Fakültesi)
72-EMRE DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
73-EMRE GÜLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
74-ENSAR EREN ÖNDER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
75-ERBERK TANER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
76-ERVANUR AKBULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
77-ESMA ŞEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
78-ESMA DAMLA DİNÇ(Hukuk Fakültesi)
79-ESMANUR KARATAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)
80-ESRA ÇELİK(Spor Bilimleri Fakültesi)
81-ESRA GÖKTEKİN(Sağlık Yüksekokulu)
82-ESRA GÖLÜKCÜ(Sağlık Yüksekokulu)
83-ETEM YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
84-FAHRİYE CEYLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
85-FARUK ERDAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)
86-FATİH KIYAK(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
87-Fatih BÜYÜKFİLİZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)
88-FATİH MERT UYSAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
89-FATMA GÜL SERTTAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
90-FATMANUR KOÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
91-FATMA NUR HEVES(Fen - Edebiyat Fakültesi)
92-FERDİ GÜRLEK(Hukuk Fakültesi)
93-FERHAT AKTAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
94-FIRAT BİŞAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
95-FURKAN DELİGÖZ(Tıp Fakültesi)
96-FURKAN KOL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
97-FURKAN SARI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
98-GALİP EMRE DEMİREZER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
99-GAMZE KAVLAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
100-GİZEM IŞIKOĞULLARI(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
101-GÖKÇE GÜL TUÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
102-HALİL GAZETECİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
103-HANDE TERZİOĞLU(Ziraat Fakültesi)
104-HANIM ORBAY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
105-HARUN BAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
106-HARUN DEMİRKURT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
107-HATİCE ORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
108-HÜLYA KARABOĞA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
109-HÜSEYİN BURAK AVCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
110-İBRAHİM ATAK(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
111-İBRAHİM HIDIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
112-İBRAHİM FARUK İNCE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
113-İLAYDA GÜNEY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
114-İLAYDA NUR BUDAKOĞLU(Veteriner Fakültesi)
115-İLKAN KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
116-İLYAS BERKE SAYGILI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
117-KADER MEHMED MEHMED(Sağlık Yüksekokulu)
118-KAMER TUĞBA KURUGÖL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
119-KEMAL VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
120-KEVSER GÖLCÜK(İlahiyat Fakültesi)
121-KHASANBOY BUVANAZAROV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
122-LÜTFİ KALİNCİK(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
123-Mahmut BATURAY(Hukuk Fakültesi)
124-MEHMET ALAGEYİK(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)
125-MEHMET BERK SEZGİ(Tıp Fakültesi)
126-MEHMET CAN ÇELİK(Ziraat Fakültesi)
127-MEHMET CAN ÖZDOĞAN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
128-MEHMET ŞABAN YEL(Sağlık Yüksekokulu)
129-MELEK SENA AKINCI(Ziraat Fakültesi)
130-MELİH CAN OK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
131-MELTEM KIZILDERE(Ziraat Fakültesi)
132-MERT ERDEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
133-MERT SÜGÜR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
134-MERT TURĞUT(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
135-MERT YILDIRIMTÜRKKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
136-MERTCAN AYDOĞMUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
137-MERVE İLHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
138-MERVE KALKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
139-MERVE DENİZ SARGINALP(Şarköy Meslek Yüksekokulu)
140-MİNE ÇELİK(Sağlık Yüksekokulu)
141-MUAZZEZ DİLARA NUR MUTLU(İlahiyat Fakültesi)
142-MUHAMMED FETHULLAH GÜNEY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
143-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
144-MUHAMMET ALİ KALAYCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
145-MURAD MAQSUDOV(Veteriner Fakültesi)
146-MURAT BAHAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
147-MURAT ÇAPANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
148-MURAT ÇELİK(Sağlık Yüksekokulu)
149-MUSA ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
150-MUSTAFA ÇEBİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
151-MUSTAFA ÖNCAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
152-MÜMİN FURKAN BULUT(Fen Bilimleri Enstitüsü)
153-NAZAR BAYRAM(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
154-NAZİKE KAPLAN(Sağlık Yüksekokulu)
155-NESRİN AKICİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
156-NURDAN GÜL İRİÇ(Sağlık Yüksekokulu)
157-OĞUZHAN İNCEHASANOĞLU(Tıp Fakültesi)
158-ORÇUN TÜRKAY(Tıp Fakültesi)
159-ORHANCAN ÇULHAOĞLU(Tıp Fakültesi)
160-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
161-ÖMER TAŞTAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
162-ÖZCAN UMUT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
163-ÖZGE DİNDAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
164-ÖZGÜR KALENDER(Fen Bilimleri Enstitüsü)
165-PETEK BAYRAM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
166-RAVZA ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
167-RESHAD İMANOV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
168-ROJDA AKSOY(Fen - Edebiyat Fakültesi)
169-RÜMEYSA GÜNEŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
170-RÜMEYSA KAYA(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
171-SAİM ALKIRAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
172-SALİHA KETENCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
173-SAMET ENGİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
174-SAMET TEMİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
175-SEDA CEYLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
176-SEHER YILDIRIM(Ziraat Fakültesi)
177-SELENRA TUNCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
178-SELHAN BOZOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
179-SELMA ÖZ(İlahiyat Fakültesi)
180-SEMANUR BUDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
181-SEMA NUR KAHRAMAN(Veteriner Fakültesi)
182-SEMİ GÖKTUĞ UZMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
183-SERCAN KÜÇÜKCANKURTARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
184-SERDAR DOĞRAMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
185-SERHAT AĞIRMAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
186-SERKAN TÜYSÜZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
187-SİNAN CEM ERKENET(Tıp Fakültesi)
188-SUDE ÖZTÜRK(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
189-SUDENUR YAPAKÇI(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
190-SUEDA FEYZA ŞENARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
191-SÜEDA ÖZLER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
192-SÜMEYYE SAĞIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
193-ŞAHAP TAYAR(Tıp Fakültesi)
194-ŞAHİN KAPLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
195-ŞEVVAL BULU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
196-ŞEYMA NUR VARLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
197-ŞULE ÇOBAN(Sağlık Yüksekokulu)
198-TOLGA MERT BİTİĞTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
199-UFUK ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
200-UMUT ÇEVİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
201-ÜMMÜGÜL ÜNLÜ(Tıp Fakültesi)
202-VAROL BEKJIROSKI(Tıp Fakültesi)
203-VESİLE TOPRAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
204-WAEL DARWİSH(Fen - Edebiyat Fakültesi)
205-YAĞMUR AKKUŞ(Sağlık Yüksekokulu)
206-YAVUZ GÜNAY(İlahiyat Fakültesi)
207-ZEHRA BETÜL GÜVEN(Hukuk Fakültesi)
208-ZEKERİYYA GÜNYELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
209-ZEYNEP ÇAKMAK(Sağlık Yüksekokulu)
210-ZEYNEP GÖKTÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
211-ZEYNEP ÖZGEN(Veteriner Fakültesi)
212-ZÜBEYDE UZEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
213-ZÜLAL MEMET(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)